Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos
Deze gesitueerde in Brusque Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos Brusque bevindt zich binnen 25 minuten wandelen van het Mineral Água Park en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het Brusque University Center is op een afstand van 2 km gesitueerd. Het vakantiehuis ligt binnen 15-minuten rijafstand van culturele bezienswaardigheden zoals House of Aldo Krieger.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos, voorzien van een koelkast en keukengerei. Gasten kunnen Braziliaanse gerechten proberen in Restaurante Stop Grill, geplaatst op een afstand van 3 km.
- Locale bezienswaardigheiden
- Catarina Moda Shopping3 km
- Mineral Água Park2,4 km
- All Shopping Atacadista3,9 km
- Igreja Sao Sebastiao1,8 km
- FIP Feira da Moda3,5 km
- Igreja Santa Terezinha3,1 km
- Brusque University Center2,8 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder33 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos te boeken?
De gemiddelde prijs in Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos is $31. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos te bezoeken?
Gasten van Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos kunnen eten in Restaurante Stop Grill restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos?
Gasten die in Otimo Custo Beneficio - Casa Com 2 Quartos verblijven, kunnen gemakkelijk het Mineral Água Park en het Brusque University Center bereiken, die respectievelijk binnen 25 minuten wandelen van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.